مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده انواع روسری حراجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روسری های حراجی چگونه هستند؟تولیدی های انواع روسری های ارزان حراجیتولیدی و پخش بدون واسطه روسری ارزانلیست قیمت مدل روسری های حراجی
روسری ارزان قیمت

روسری های ارزان قیمت حراجی و ارزان قیمت در بازار شال و روسری بسیار پرطرفدار و از سوی ارزان سراها دارای فروش عمده بسیار بالایی هستند در ادامه انواع روسری های حراجی را شرح خواهیم داد.

روسری های حراجی چگونه هستند؟

 

معمولا روسری های حراجی جزو مدل روسری های مقرون به صرفه هستند که با کیفیت های مختلف و متنوع در بازار شال و روسری عرضه شده اند معمولا این طرح از روسری ها دارای قوارهای بزرگ و در بازار شال و روسری دارای فروش بسیار بالایی هستند بسیاری از مشتریان تصوری که از روسری های ارزان قیمت حراجی دارند این است که این طرح از روسری ها اکثرا زده دار هستند ولی در بیشتر موارد این گونه نیست در واقع روسری های حراجی مدل روسری هایی با طرح های قدیمی و اغلب ساده میباشند که به دلیل قیمت مفرون به صرفه ای که دارند در بازار شال و روسری از سوی مشتریان بسیار پرتقاضا هستند.

 

بهترین روسری های حراجی کدام مدل روسری ها میباشد؟

روسری های چهار فصل قواره بزرگ و نخی بهترین مدل و پرفروش ترین روسری های حراجی در بازار شال و روسری میباشند که اغلب با قوارهای ۱۲۰ در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

روسری ارزان قیمت

تولیدی های انواع روسری های ارزان حراجی

 

معمولا در بازار شال و روسری اکثر مدل روسری های ارزان قیمت جزو مدل روسری های چینی یا پاکستانی در بازار شال و روسری هستند ولی بعضی از تولید کنندگان شال و روسری نیز هستند که انواع روسری ها را با قیمت مناسب تولید و عرضه میکنند معمولا کیفیت پارچه انواع روسری تایین کننده قیمت میباشد بسیاری از تولیدی ها با استفاده از پارچهای چینی یا پاکستانی اقدام به تولید انواع روسری مینمایند و این باعث میشود که قیمت تمام شده محصول برای بسیاری از تولید کنندگان شال و روسری کمتر تمام شود و قیمت نهایی محصول برای تولید کنندگان کمتر شود و با قیمت مناسب کمتری هم به دست مصرف کننده برسد.

روسری ارزان قیمت

تولیدی و پخش بدون واسطه روسری ارزان

مجموعه شال و روسری گستر اسکارف یکی از مجموعه های فروش انواع روسری های ارزان قیمت میباشد معمولا این مجموعه فروش بهترین مدل روسری های ارزان قیمت تولید ایران و همچنین مدل روسری های خارجی ارزان قیمت را با حداقل قیمت و تنوع طرحی بسیار بالا عرضه مینماید.

پخش روسری

لیست قیمت مدل روسری های حراجی

لیست قیمت عمده انواع روسری های ارزان قیمت حراجی در مراکز عمده پخش شال و روسری و مجموعه شال و روسری گستر اسکارف به شرح زیر است:

  • روسری های قواره ۱۴۰ چاپی ایرانی ساده ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
  • روسری های قواره ۱۲۰ چاپی طرح دار ۲۷۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰
  • روسری های چینی و پاکستانی درجه یک ۲۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰

 

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید