مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده انواع شال موهر پاییزه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شال پاییزه موهرشال های دیجیتالی موهرشال های موهر دوروشال های موهر سادهشال های موهر پلیسهلیست قیمت عمده انواع شال های موهر

مدل شال های موهر جزو مدل شال های گرم پاییزه و زمستانه در بازار شال و روسری میباشد طرح بندی و مدل های این شال ها عمدتا دیجیتالی و در بعضی از موارد ساده میباشد.

انواع شال پاییزه موهر

 

شال های پاییزه موهر جزو مدل شال های زمستانه و پاییزه در بازار شال و روسری میباشند طرح بندی ها و کیفیت مدلی در مدل شال های پاییزه بستگی به قیمت دارد در مدل های باکیفیت شال های موهر پاییزه نرمی و لطافت پارچه به خوبی مشهود است این طرح از شال ها معمولا با تنوع مدلی های مختلفی در بازار شال و روسری یافت میشود از پرفروش ترین طرح بندی های مدل شال های موهر طرح بندی های دیجیتالی میباشند که معمولا کالشکن های طرحی محتلفی را در بازار دارا هستند به طور کلی مدل شال های موهر را در بازار میتوان در طرح بندی های زیر توصیف نمود:

  • شال های موهر دیجیتالی
  • شال های موهر دورو
  • شال های موهر ساده
  • شال های موهر پلیسه

جزو پرفروش ترین مدل شال های موهر در بازار شال و روسری میباشند در ادامه توضیحاتی را به طور مختصر راجب انواع شال های موهر نام برده شده خواهیم داد.

شال موهر

شال های دیجیتالی موهر

 

مدل شال های دیجیتالی موهر در طرح بندی های مختلف در بازار شال و روسری توسط تولیدی ها عرضه شده اند عمدتا این طرح از شال ها با قوارهای مختلف و کیفیت مدلی های مختلف در بازار شال و روسری عرضه شده اند و دارای بیشترین میزان فروش در بازار هستند.

شال موهر دورو

شال های موهر دورو

 

معمولا مدل شال های موهر دورو دارای دو چاپ دیجیتالی دورو میباشند عمدتا این طرح از شال ها با قوارهای بزرگ در بازار عرضه شده اند و طرح بندی های ساده از این طرح از شال ها نیز بسیار پرفروش هست.

شال موهر دورو

شال های موهر ساده

 

رنگ بندی های بسیار زیادی از مدل شال های موهر ساده در بازار وجود مدل شال های موهر ساده معمولا در رنگ بندی های مشکی بسیار پرفروش هستند این طرح از شال ها نیز با قوارهای بزرگ در بازار شال و روسری عرضه شده اند.

شال موهر ساده

شال های موهر پلیسه

 

مدل شال های موهر پلیسه را هم میتوان در طرح بندی های دیجیتالی و هم میتوان در طرح بندی های ساده در بازار شال و روسری خریدارای نمود از پرفروش ترین مدل شال های موهر پلیسه میتوان به شال های موهر پلیسه اریب و پلیسه برگی اشاره نمود.

شال دیجیتالی

 

لیست قیمت عمده انواع شال های موهر

 

قیمت عمده انواع مدل شال های موهر در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

  • شال های موهر دیجیتالی ۵۰۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰
  • شال های موهر دورو ۵۵۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰
  • شال های موهر ساده ۴۵۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
  • شال موهر پلیسه ۴۸۰۰۰ الی ۵۸۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند به علت عدم ثبات در قیمت ها جهت دیدن و قیمت های اصلی مدل شال و روسری ها میتوانید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرامی مجموعه عضو شوید.

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید