مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده شال نخی دیجیتالی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع شال نخی دیجیتالیشال های نخی پرفروششال های نخی ارزان قیمتتفاوت شال های نخی ایرانی و چینی ارزان قیمتعرضه کننده انواع مدل شال دیجیتالی ارزان قیمتطرح های پرفروش انواع شال نخیلیست قیمت شال نخی دیجیتالی
شال نخی دیجیتالی

انواع شال های زنانه دیجیتالی در بازار شال و روسری چگونه هستند و برای خرید مدل شال های دیجیتالی ارزان قیمت ایرانی و خارجی بدون واسطه چگونه اقدام نماییم؟

 

انواع شال نخی دیجیتالی

 

در بازار شال و روسری شال های نخی دیجیتالی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند کیفیت طرح در پارچهای دیجیتالی بسیار متفاوت میباشند نوع چاپ نیز در شال های نخی دیجیتالی بسیار مهم است و در قیمت تاثیر گذار میباشند معمولا شال های نخی با چاپ خیس و چاپ سه بعدی از قیمت های بالایی در بازار بهره مند میباشند و در طرح های دیجیتالی معمولی نیز شاهد طرح های ارزان قیمت تر میباشیم.

 

باکیفیت ترین شال های دیجیتالی چه مدل شال هایی هستند؟

شال های دیجیتالی باکیفیت عموما دارای کیفیت رنگ بسیار بالا میباشند به گونه ای که در انها جزییات طرح به خوبی مشخص است و دقت در چاپ بر روی مدل شال به خوبی دیده میشود.

شال نخی دیجیتالی

شال های نخی پرفروش

 

پرفروش ترین شال های نخی عموما در فصول مختلف سال طرح بندی های مختلفی دارد به عنوان مثال در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان شال های نخی پرفروش اسپرت طرح بندی هایی با رنگ بندی های گرم و شلوغ را دارا هستند یا در فصول سرد سال شاهد در طرح بندی های با رنگ بندی های زرد و ترندهای پاییزی هستیم طرح های بندی های گفته شده را میتوان جزو پرفروش ترین مدل شال های نخی نامید که در بازار فروش خوبی را دارند.

شال نخی

شال های نخی ارزان قیمت

 

شال های ارزان قیمت با طرح بندی های خوبی در بازار به فروش میروند این مدل از شال ها جزو مدل های چینی یا جزو مدل شال های ایرانی قوارها کوچک ۱۸۰ در ۷۰ میباشند شال های ارزان قیمت چینی عمدتا دارای جنس پارچهای عمدتا نخی میباشند اکثر این مدل ها تخی تک رنگ در بازار شال و روسری میباشند.

شال نخی

تفاوت شال های نخی ایرانی و چینی ارزان قیمت

 

دو مدل از شال های نخی زنانه که در بازار شال و روسری همیشه از فروش بالا و تقاضای مدلی بسیار زیادی برخوردارند مدل شال های ایرانی و چینی ارزان قیمت میباشند این طرح از شال ها با طرح بندی و مدل های کیفیتی مختلف در بازار شال و روسری عرضه شده اند جین بندی این طرح از شال ها در بازار اکثرا بصورت تک رنگ هستند کیفیت پارچه در مدل شال های ارزان قیمت چینی بسیار پایین و دارای طرح بندی های زیبایی نیز میباشند به همین علت است که در بازار شال و روسری مدل شال های ارزان قیمت چنی فروش بالایی را دارند اما در مدل شال های ایرانی ارزان قیمت ما معمولا طرح های ساده تر ولی کیفیت پارچه بهتری را مشاهده میکنیم.

شال ایرانی

عرضه کننده انواع مدل شال دیجیتالی ارزان قیمت

 

مجموعه شال و روسری گستراسکارف یکی از مجموعه های اصلی برای خرید عمده انواع مدل شال های ارزان قیمت در بازار شال و روسری میباشد این مجموعه تولید کننده و وارد کننده انواع شال های ارزان قیمت زنانه در طرح بندی و مدل های الگویی مختلف میباشد برای دریافت لیست قیمت و دیدن مدل های جدید انواع شال های ارزان قیمت میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

پخش عمده شال

طرح های پرفروش انواع شال نخی

 

مدل های طرح هایی از شال های نخی دارای فروش بالایی میباشند که عمدتا دارای طرح بندی های فانتزی باشند این مدل از شال ها عمدتا با قوارهای بزرگ در بازار شال و روسری عرضه شده اند قوارهای این شال ها دومتری است و عمدتا طرح های این شال ها به گونه ای میباشد که مورد پسند و سلیقه اغلب سنین میباشد این شال ها توسط بسیاری از تولیدی ها بصورت تک رنگ تولید میشوند.

شال ارزان

لیست قیمت شال نخی دیجیتالی

 

قیمت شال های نخی دیجیتالی در بازار شال و روسری به شرح زیر میباشد:

  • شال های نخی دیجیتالی درجه یک ایرانی ارزان قیمت ۴۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
  • شال های نخی دیجیتالی چینی ارزان قیمت ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند برای دریافت لیست قیمت عمده به روز انواع مدل شال های دیجیتالی و مدل های دیگر میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید