مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده روسری نخی مستقیم از تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روسری قواره بلند ۱۴۰ نخی دیجیتالیطرح های جدید روسری های قواره بزرگمعرفی برندهای روسریروسری های قواره بزرگ ارزانانواع روسری های قواره بزرگ ارزانکدام روسری های نخی تولید بیشتری را دارند؟روسری های قواره کوچک نخیقیمت روسری های قواره ۱۴۰ نخی
روسری قواره بزرگ

پرفروش ترین طرح های روسری های قواره بزرگ نخی در بازار شال و روسری شامل چه طرح هایی میباشند و لیست قیمت عمده این مدل از روسری ها در بازار چگونه است؟

 

روسری قواره بلند ۱۴۰ نخی دیجیتالی

 

تنها چیزی که روسری های قواره ۱۴۰ نخی ایرانی را نسبت به مدل های رقیب دیرینه خود یعنی روسری های چینی و پاکستانی متمایز مکنند طرح و الگوهای این روسری ها میباشند طرحان ایرانی با خلاقیت خود توانسته اند الگوهای بسیار زیبایی را تولید کنند که طرح های سنتی و سلطنتی جزو این طرح ها هستند که میتوان به جرعت گفت برندهای ایرانی خالق این طرحا هستند و بسیاری از برندهای ترک با الگو گرفتن از این طرح ها مدل های خود را خلق نموده اند.

از نکات متمایز دیگر برندهای ایرانی استفاده کردن از چاپ های دیجیتالی مختلف برای ایجاد طرح و الگو بر روی مدل ها میباشد چاپ دیجیتالی حرارتی از گران قیمت ترین چاپ بر روی روسری های قواره بلند ۱۴۰ هستند که اغلب طرح های سنتی و مجلسی بر روی این سایز از روسری ها از جذابیت قابل توجهی برخوردار میباشند به جرعت میتوان گفت طرح های روسری قواره بزرگ ایرانی را هیچ کدام از برندهای ترک و چینی ندارند!

روسری قواره بزرگ

طرح های جدید روسری های قواره بزرگ

 

روسری های طرح جدید قواره بزرگ در مدل های الگویی با یکدیگر تمایزاتی را دارند در مدل های جدید از روسری های قواره بزرگ سعی شده است اغلب مدل های الگویی جوان پسند بر روی انواع روسری های قواره بزرگ زده شود معمولا ترندهای پرفروش جوان پسند که اکثرا در مراکز تولید و پخش روسری بر روی انواع روسری های نخی حک میشوند به شرح زیر هستند.

 • ترندهای سنتی
 • ترندهای فضایی
 • ترندهای ابرنگی
 • ترندهای طبیعت
 • ترندهای حیوانات
 • ترندهای عروسکی
 • ترندهای کارتونی

ترندهای فوق باعث شده است طرح های جدید از روسری های قواره ۱۴۰ در بازار مشاهده کنیم با دیجیتالی شدن طرح های فوق زیبایی انها هنگام حک بر روسری پارچهای روسری بسیار زیبا میشود. اکثرا این طرح ها بر روی روسری نخی پیاده میشوند به دلیل اینکه اغلب طرح های نخی در چهار فصل سال پرفروش میباشند.

روسری ارزان

معرفی برندهای روسری

 

برندهای ایرانی و خارجی زیادی در بازار شال و روسری در ایران فعالیت دارند برندهای ترک و ایرانی و چینی و بعد از پاکستانی را میتوان از فعالیت ترین کشورهای در تولید روسری های نخی قواره بزرگ معرفی نمود معمولا برندهای روسری های ایرانی از لحاظ کیفیت و تنوع طرح سعی در تولید مدل های زیبای روسری کرده اند و بیشتر سعی کرده اند قیمت ارزان تولید را معیار قرار دهند در کنار روسری های ایرانی برندهای ترک نیز سعی کرده اند مدل های الگویی زیبایی را همراه با کیفیت بالای پارچه ایجاد نمایند.

 

برندهای معروف روسری های قواره بزرگ ایرانی و ترک کدام برندها هستند؟

برندهای روسری های ایرانی را میتوان:

 • روسری های برند سیمارو
 • روسری های برند لمیز
 • روسری های برند گستر اسکارف
 • روسری های برند لورنزو
 • روسری های برند اچ پی اس

روسری های برند ترک را میتوان:

 • روسری های برند سینم
 • روسری های برند اس گل اس
 • روسری های برند اکر

ایا روسری های قواره بزرگ نخی چینی و پاکستانی برای خرید مناسب هستند؟

مدل روسری های قواره بزرگ چینی و پاکستانی را میتوان اینگونه توصیف نمود که برای بسیاری از ارزان سراها خرید انها مناسب است این مدل از روسری ها اکثرا در طرح های نخی و بصورت فله ای در بازار و مراکز پخش عمده روسری عرضه میشوند در ادامه به قیمت انها نیز اشاره میکنیم.

روسری نخی

روسری های قواره بزرگ ارزان

 

روسری های قواره بزرگ پرطرفدارترین مدل روسری ها در بازار شال و روسری هستند اکثر خریداران عمده روسری همیشه به دنبال مدل روسری های مقرون به صرفه ارزان قیمت در بازار شال و روسری هستند ارزان سراهای شال و روسری، فروشندگان سیار شال و روسری خریداران همیشکی مدل شال و روسری های قواره ۱۴۰ ارزان قیمت میباشند ویژگی که اکثر مدل روسری های ارزان قیمت دارند داشتن طرح های زیبا میباشد ولی کیفیت پارچه در این مدل از روسری ها معمولا پایین است.

 

پرفروش ترین روسری های ارزان قیمت چه مدل از روسری هایی میباشد؟

مدل روسری های نخی قواره ۱۴۰ چاپی و طرح دیجیتال جزو پرفروش ترین مدل روسری های ارزان قیمت در بازار شال و روسری محسوب میشوند که در چهار فصل سال از فروش بالایی در بازار شال و روسری بهره مند هستند.

روسری حریر

انواع روسری های قواره بزرگ ارزان

 

بیستر روسری های قواره بزرگی که در بازار شال و روسری به عنوان روسری های ارزان قیمت به فروش میرسند اکثرا در طرح بندی های اسپرت هستند و در بین انها نیز مدل روسری های ساده و مجلسی تا حدودی پیدا میشود معمولا بیشتر روسری های ارزان قیمت بازار شال و روسری جزو مدل روسری های چینی و پاکستانی میباشند که با ارزان ترین قیمت ها نسبت به مدل های ایرانی در بازار شال و روسری عرضه شده اند در ادامه توضیحاتی را راجب روسری های قواره بزرگ تولید نیز شرح خواهیم داد.

روسری قواره 120

کدام روسری های نخی تولید بیشتری را دارند؟

 

تولیدی های روسری بر اساس میزان تقاضای بازار شال و روسری تولیدات خود را انجام میدهند بیشتر تولیدها بخش بسیار زیادی از تولیدات خود را به روسری های ساده نخی، روسری های فانتزی اختصاص میدهند این مدل از روسری ها به علت اینکه در چهار فصل سال قابل فروش هستند از سوی بسیاری از تولیدی ها با تیراژهای بالا تولید میشوند از لحاظ کیفیت پارچه نیز بسیاری از روسری هایی که تولید میگردند با پارچه های مرغوب و الیاف طبیعی تولید میشوند.

روسری ایرانی ارزان

روسری های قواره کوچک نخی

مدل روسری های نخی قواره کوچک نیز طرفداران خاص خود را در بازار شال و روسری دارند“مینی اسکارف ها” های زنانه از جمله این روسری ها در بازار میباشند بسیاری از مینی اسکارف ها با قوارهای ۷۰ الی ۹۰ سانتی متری تولید شده اند این روسری ها اغلب یا طرح های ساده ای دارند یا با چاپ های خیس یا دیجیتالی عرضه شده اند این روسری ها برای خرید عمده اغلب تک رنگ هستند و جین بندی های دوتایی و سه تایی در بازار شال و روسری دارند.

مینی اسکارف حریر

قیمت روسری های قواره ۱۴۰ نخی

 

قیمت روسری های قواره ۱۴۰ ایرانی و خارجی از نظر کیفیت با یکدیگر منفاوت اند اکثرا روسری های پاکستانی دارای قیمت های پایین تر از مدل روسری های قواره بزرگ ایرانی میباشند اما روسری هایی نیز از تولیدی های ایرانی یافت میشونند که دارای قیمت و کیفیت بهتر از نمونه های پاکستانی میباشند پارچه این مدل از روسری ها اندونزیایی و حتی تایلندی میباشند و تا حدود کیفیت روسری را حفظ کرده اند لیست قیمت انواع روسری های نخی ایرانی و خارجی با کیفیت به شرح زیر است.

 • روسری های چینی قواره بزرگ ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
 • روسری های پاکستانی قواره بزرگ ۲۸۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰
 • روسری های ایرانی قواره بزرگ با کیفیت ۴۵۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
 • روسری های قواره بزرگ ترک با کیفیت ۷۵۰۰۰ الی ۷۵۰۰۰
 • مینی اسکارف های زنانه ۲۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰

 

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید