مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده انواع روسری ساتن ابریشم

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع روسری ساتن ابریشم در بازارروسری های ساتن ابریشم سادهروسری های ساتن ابریشم قواره بزرگروسری های ساتن ابریشم با کیفیتخرید روسری ساتن ابریشم بصورت عمده
روسری ساتن ابریشم

روسری های ساتن ابریشم از تنوع طرح بالایی در بازار برخودار هستند اکثر طرح بندی های روسری های ساتن ابریشم در بازار مجلسی میباشند لیست قیمت فروش عمده انها چگونه است؟

انواع روسری ساتن ابریشم در بازار

طرح بندی های روسری های ساتن در بازار بسیار بالا است اکثر استفادهای که از روسری های ساتن ابریشم در بازار میشود از استفادهای مجلسی هستند و بیشتر مدل هایی که از این الگوها در بازار هست جزو طرح های مجلسی میباشند از انواع مدل های روسری ساتن ابریشم در بازار:

  • روسری های ساتن ابریشم ساده
  • روسری های ساتن ابریشم مشکی
  • روسری های ساتن ابریشم دیجیتالی
  • روسری های ساتن ابریشم دست دوز

جزو طرح های پرفروش روسری های ساتن ابریشم در بازار شال و روسری میباشند مدل های الگویی که در این روسری ها حک و طراحی شده است نیز به نوع خود بسیار منحصر به فرد و جالب است و تولیدی روسری های ایرانی متناسب با سلیقه خانوم ها سعی در طراحی این مدل های الگویی کرده اند. در ادامه در رابطه با بعضی از مدل روسری های ساتن ابریشم در بازار توضیحاتی را خواهیم داد.

روسری ساتن ابریشم

روسری های ساتن ابریشم ساده

سادگی در عین زیبایی…

همیشه در مدل روسری های ساتن ابریشم وجود داشته است و بیشتر این مدل از روسری های در طرح بندی های خاص دارای مدل های ساده میباشند رنگ مشکی یکی از رنگ های بسیار پرانتخاب در مدل روسری های ساتن ابریشم ساده میباشد که اغلب در بازار روسری های ساتن ابریشم ساده مجلسی را میتوان در رنگ بندی های مشکی و در جین بندی های دو الی سه تایی خریداری نمود.

نوع دیگر از روسری های ساتن ابریشمی ساده نیز دارای پارچهای برجسته میباشند که زیبایی طرح در عین سادگی در این مدل از روسری ها بسیار مشهود است و میتوان بسیاری از خریداران عمده روسری را متقاعد به خرید نماید.

روسری ساتن

روسری های ساتن ابریشم قواره بزرگ

قوارهای بزرگ جلوه بسیار زیبایی را به مدل روسری های ساتن ابریشم میبخشد و انها را منحصر به فرد میکند دلیل بخشی از جذابیت مدل روسری های ساتن ابریشم قوارهای بزرگ این روسری ها میباشد که با طرح ها و مدل های الگویی خاص در امیخته میشود و زیبایی و جلوه خاصی را متقل مینماید از محبوب ترین روسری های قواره بزرگ ساتن ابریشم میتوان به قوارهای ۱۴۰ سانتی متری اشاره نمود.

روسری ساتن مشکی

روسری های ساتن ابریشم با کیفیت

اما مدل روسری های ساتن ابریشم با کیفیت چگونه هستند؟

یکی از ویژگی هایی که مدل روسری های ساتن ابریشم با کیفیت دارا هستند داشتن جنس پارچهای باکیفیت میباشند که این پارچه ها لیز نیست و بر روی سر سر نمیخورند.

خرید روسری ساتن ابریشم بصورت عمده

برای خرید روسری های ساتن ابریشم با قیمت مناسب و عمده میتوانید در کانال تلگرامی مجموعه گستر اسکارف عضو شوید و از مدل های ما دیدن نمایید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید