مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده شال ساده تک رنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

شال های ساده در بازار شال و روسریانواع شال ساده پرفروش در بازارانواع شال های خارجی طرح سادهشال های ساده ارزان قیمتلیست قیمت عمده انواع شال های ساده
شال ساده نخی

مدل شال های ساده در بازار شال و روسری با تنوع قیمتی و مدلی بسیار زیادی در بازار شال و روسری عرضه شده اند قیمت انواع شال های ساده تک رنگ و خارجی در بازار شال و روسری چگونه است؟

 

شال های ساده در بازار شال و روسری

 

میتوان گفت هیچ موقع شال های ساده در بازار شال و روسری قدیمی نمیشوند کیفیت در طرح و مدل و همچنین قوارهای مختلف و متنوع در مدل شال های ساده در بازار شال و روسری وجود دارد شال های ساده تولید ایران معمولا دارای قواره بزرگ میباشند و بنا به قیمت دارای کیفیت پارچه های مختلف میباشند این طرح از شال ها هم بصورت تک رنگ و هم بصورت جین بندی های ۶ الی ۱۲ تایی در بازار شال و روسری به فروش میرسند.

رنگ های پرفروش شال های ساده در بازار کدام رنگ ها میباشد؟

معمولا رنگ بندی های مشکی،طوسی،قهوه ای،زرد،قرمز،ابی جزو رنگ های پرفروش مدل شال های ساده در بازار شال و روسری هستند که بسیار نیز پرطرفدار میباشند.

 

شال ساده

انواع شال ساده پرفروش در بازار

 

جنس پارچه شال های ساده برای خریداران عمه بسیار مهم است معمولا مدل شال های نام برده شده زیر دارای فروش بالایی هستند:

 • شال های ساده نخی
 • شال های ساده حریر
 • شال های ساده حریر نخ
 • شال های ابریشمی
 • شال های ساده سوپر نخ

جزو مواردی هستند که همیشه بیشترین میزان تقاضا را به عنوان مدل شال های ساده دارا میباشند مدل شال های نخی و حریر و حریر نخ جزو مواردی هستند که پرتیراژ ترین مدل ها محسوب میشوند و مدل شال های ابریشمی نیز معمولا اکثرا به عنوان شال های ساده مجلسی به فروش میرسند یکی از گران قیمت ترین مدل شال های ساده بازار نیز شال های سوپر نخ در بازار شال و روسری هستند.

 

پرفروش ترین مدل شال ساده کدام از طرح های نام برده شده است؟

 

مدل شال های نخی و سوپر نخ جزو پرفروش ترین مدل شال های ساده در بازار شال و روسری میباشند که با قوارهای بزرگ معمولا در بازار شال و روسری به فروش میرسند.

شال ساده رنگی

انواع شال های خارجی طرح ساده

 

مدل شال های خارجی طرح ساده اغلب شامل مدل شال های خارجی تولید ترکیه میباشند که دارای کیفیت های پارچه بسیار بالا در بازار شال و روسری میباشند قوارهای این طرح از شال ها اکثر بلند و با رنگ بندی های مختلف در بازار شال و روسری عرضه شده اند کیفیت این طرح از شال ها متفاوت است معمولا این طرح از شال ها دارای پارچهای درجه یک هستند و بسیاری از خریدارنی که این طرح از شال ها را خریداری مینمایند معمولا به خاطر کیفیت بالای این شال ها است که این مدل ها را خریداری مینمایند.

شال ساده نخی

شال های ساده ارزان قیمت

 

مدل شال های نخی هنرمندی و شال های کنفی جزو پرفروش ترین مدل شال های ساده ارزان قیمت میباشند که در رنگ بندی های مختلف میتوان این طرح از شال ها را در بازار شال  و روسری خریدارای نمود شال های ارزان قیمت با قوارهای سه متری در بازار شال و روسری به فروش میرسند.

شال سوپر نخ

لیست قیمت عمده انواع شال های ساده

 

قیمت عمده انواع شال های ساده در بازار شال و روسری بستگی به عواملی از جمه کیفیت پارچه،قواره،دارد معمولا انواع شال های ساده در بازار دارای قیمت های زیر میباشد

 • شال های ساده نخی ۳۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰
 • شال های سوپر نخ ساده ۴۵۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰
 • شال های حریر نخ ساده ۳۰۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰
 • شال های ابریشمی ساده ۴۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰
 • شال های کنفی ۹۰۰۰ الی ۱۴۰۰۰
 • شال های خارجی ساده ترک ۴۵۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت هستند.

 

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید