مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش عمده روسری های برند ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع روسری های ترکمعرفی برندهای برتر روسری های ترکیهنمایندگی اصلی روسری های برند ترکلیست قیمت روسری های ترک
روسری برند ترک

بهترین طرح ها و روسری های برند ترک در بازار شال و روسری جزو کدام طرح و برندها میباشد و مرکز اصلی خرید و عرضه روسری های برند ترکیه در بازار شال و روسری ایران کدام مرکز عرضه میباشد؟

 

انواع روسری های ترک

در بازار شال و روسری ایران قیمت روسری های ایرانی و خارجی همیشه به صورت رقابتی بوده است در این بین روسری های برند ترک در بازار رقابت بسیار تنگاتنگی را با مدل هی ایرانی داشته اند بسیاری از خریداران عمده روسری ها مدل روسری های برند ترک را نسبت به مدل های داخلی ترجیح میدهند دلیل این کارهم کیفیت بالای پارچه روسری های ترک میباشد که این طرح ها را نسبت به روسری های تولید داخل خاص و متمایز کرده است اگر بخواهیم پرفروش ترین روسری های ترک بازار را در ادامه معرفی نماییم میتوانیم به:

  • روسری های نخی ترک
  • روسری های ابربشمی ترک
  • روسری های ساتن ابریشم ترک
  • روسری های حریر ترک

اشاره نماییم چهار مدل فوق جزو پرفروش ترین و پرانتخاب ترین مدل روسری های ترک در بازار شال و روسری هستند و قیمت خرید روسری های نام برده شده نیز در بازا شال و روسری نسبت به مدل های ایرانی گران قیمت تر میباشد.

 

چرا روسری های ترک گران قیمت نسبت به مدل های ایرانی گران قیمت میباشند؟

تنها دلیل گران قیمت بودن روسری های ترک نسبت به ایرانی را میتوان کیفیت و متریال پارچه نامید که در روسری های تولید داخل کمتر به ان دقت میشود.

 

روسری برند ترکیه

معرفی برندهای برتر روسری های ترکیه

همه برندهای روسری ترک وارد بازار شال و روسری ایران نمیشوند و فقط چندی از برندهای برتر هستند که در بازار شال و روسری ایران وارد شده اند از بهترین برندهای روسری های ترک میتوان به:

  • روسری های برند aker
  • روسری های برند sarar

اشاره نمود که در بازار بسیار دارای فروش بالایی نیز هستند ولی قیمت های بالایی را نیز دارند که ممکن است بسیاری از خریداران عمده را برای خرید این روسری ها منصرف کند.

مهم ترین ویژگی روسری های برندهای ترک در چیست؟

سادگی در طرح و کیفیت بالای پارچه دو ویژگی مهم روسری های برند ترک محسوب میشوند که در مدل های ایرانی بسیار کم دیده میشوند.

روسری ترک برند

نمایندگی اصلی روسری های برند ترک

در بازار شال و روسری مدل روسری های ترک در طرح بندی های گوناگون و با قیمت های مختلف در بازار شال و روسری عرضه شده اند ولی در بین انها نیز مدل روسری های فیک برند ترکی نیز بسیار یافت میشود یکی از نمایندگی های اصلی برندهای روسری های ترک مرکز عرضه و پخش شال و روسری گستر اسکارف ایران میباشد که انواع مدل روسری های برند ترک بدون واسطه و بصورت مستقیم عرضه میکند مدل روسری های عرضه شده توسط این مرکز پخش جزو مدل های پرفروش روسری های برند ترک و طرح بندی های جدید میباشد.

روسری ترک

لیست قیمت روسری های ترک

قیمت انواع روسری های ترک در بازار شال و روسری به شرح زیر است:

  • روسری های ترک نخی ۵۵۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰
  • روسری های ابریشمی ترک ۶۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰
  • روسری های ساتن ابریشم ترک ۶۵۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰
  • روسری های حریر ترک ۷۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰

در بازار شال و روسری دارای قیمت عمده میباشند برای دریافت دقیق قیمت های عمده میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه شال و روسری گستر اسکارف در ارتباط باشید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید