مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش عمده روسری های برند ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع روسری های ترکمعرفی برندهای برتر روسری های ترکیهلیست قیمت روسری های ترک
روسری برند ترک

قیمت فروش عمده روسری های برند ترکیه در بازار شال و روسری بر اساس کیفیت و تنوع طرح با یکدیگر متفاوت است میخواهیم جدیدترین مدل روسری های برند ترک را معرفی و لیست قیمتی انها را نیز بررسی نماییم.

انواع روسری های ترک

در بازار شال و روسری ایران قیمت روسری های ایرانی و خارجی همیشه به صورت رقابتی بوده است در این بین روسری های برند ترک در بازار رقابت بسیار تنگاتنگی را با مدل هی ایرانی داشته اند بسیاری از خریداران عمده روسری ها مدل روسری های برند ترک را نسبت به مدل های داخلی ترجیح میدهند دلیل این کارهم کیفیت بالای پارچه روسری های ترک میباشد که این طرح ها را نسبت به روسری های تولید داخل خاص و متمایز کرده است اگر بخواهیم پرفروش ترین روسری های ترک بازار را در ادامه معرفی نماییم میتوانیم به:

  • روسری های نخی ترک
  • روسری های ابربشمی ترک
  • روسری های ساتن ابریشم ترک
  • روسری های حریر ترک

اشاره نماییم چهار مدل فوق جزو پرفروش ترین و پرانتخاب ترین مدل روسری های ترک در بازار شال و روسری هستند و قیمت خرید روسری های نام برده شده نیز در بازا شال و روسری نسبت به مدل های ایرانی گران قیمت تر میباشد.

 

چرا روسری های ترک گران قیمت نسبت به مدل های ایرانی گران قیمت میباشند؟

تنها دلیل گران قیمت بودن روسری های ترک نسبت به ایرانی را میتوان کیفیت و متریال پارچه نامید که در روسری های تولید داخل کمتر به ان دقت میشود.

 

روسری برند ترکیه

معرفی برندهای برتر روسری های ترکیه

همه برندهای روسری ترک وارد بازار شال و روسری ایران نمیشوند و فقط چندی از برندهای برتر هستند که در بازار شال و روسری ایران وارد شده اند از بهترین برندهای روسری های ترک میتوان به:

  • روسری های برند aker
  • روسری های برند sarar

اشاره نمود که در بازار بسیار دارای فروش بالایی نیز هستند ولی قیمت های بالایی را نیز دارند که ممکن است بسیاری از خریداران عمده را برای خرید این روسری ها منصرف کند.

مهم ترین ویژگی روسری هی برندهای ترک در چیست؟

سادگی در طرح و کیفیت بالای پارچه دو ویژگی مهم روسری های برند ترک محسوب میشوند که در مدل های ایرانی بسیار کم دیده میشوند.

روسری ترک برند

لیست قیمت روسری های ترک

به دلیل اینکه اکثر روسری های خارجی ترک با ارز از کشور ترکیه خرید میشوند قیمت ثابتی را ندارند برای دریافت لیست قیمت روسری ترک اصلی بدون واسطه میتوانید با کارشناسان مجموعه گستر اسکارف در ارتباط باشید.

محراب جوینده مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه گستر اسکارف شما را به خرید بهترین محصولات شال و روسری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید